із двох міст відстань між якими 770 км одночасно вирушили на зустріч один одному два потяги перший

рухався зі швидкістю 52 км/год знайди швидкість другого якщо вони зустрілися через 7 годин

Ответы на вопрос

Отвечает Кинчина Даша.

Ответ:

58км/год

Пошаговое объяснение:

S1=?км

S2=?км

V1=52км/год

V2=?км/год

t1=7год

t2=7год

S=V×t

S1=52×7=364км

S2=770-364=406км

V=S÷t

V2=406÷7=58км/год

Відповідь: 58км/год.

надеюсь помогла)

Отвечает Шевченко Анастасия.

Ответ:

58 км/час

Пошаговое объяснение:

770 : 7 = 110 ( км/час ) скорость сближения

110 - 52 = 58 ( 58 км/час)