Із двох міст, відстань між якими 770 км,одночасно вирушили назустріч один одному два потяги.Перший

потяг рухався зі швидкістю 52 км/год.Знайди швидкість другого потяга, якщо вони зустрілися через 7 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Клинских Полина.
52 * 7 = 364 км прошёл первый поезд
770 - 364 = 406 км прошёл второй поезд
406 / 7 = 58 км/ч скорость второго поезда
Ответ 58 км/ч