У двох бідонах 7,4 л молока причому в одному з них молока на 1,8 л більше ніж в іншому. Скільки л

молока в кожному бідоні. РЯТУЙТЕЕ!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлов Александр.

Ответ:

Відповідь: В першому бідоні 2.8 л молока, а в другому 4.6 л молока.

Пошаговое объяснение:

1) 7.4-1.8=5.6

2) 5.6:2=2.8 - в першому бідоні

3) 2.8+1.8=4.6 - в другому бідоні