Квітник завдовжки 30 м. І завширшки 20 м має прямокутну форму. 3/4 площі квітника займають троянди,

а решту площі айстри. Яку площу займають айстри?

Ответы на вопрос

Отвечает Николкина Настюшка.

Ответ:

150 м²

Пошаговое объяснение:

30 * 20 = 600 м² - площа квітника

600 * 3/4 = 450 м² - площа з трояндами

600 - 450 = 150 м²