Сад прямокутної форми завдовжки 32м і завширшки 24м. 7/10 усієї площі саду зайнято яблуками, а

решту площі-вишнями. Яку площу саду займають вишні?

Ответы на вопрос

Отвечает Вавакин Игорь.
32*24=768 м² - площадь сада
1-7/10=3/10 - занимают вишни
768*3/10=230,4(м²)
 надеюсь я правильно условие поняла...