ПОМОГИТЕ сторона квітника квадратної форми 8 м сім шіснадцятих усієї площі засажено ромашками а

решту площі - чорнобривцями. Яка площа квітника засажена чорнобривцями.

Ответы на вопрос

Отвечает Бакунович Анастасия.
16/16-7/16=9/16
8:16*9=4,5
Ответ 4,5м² площадь под чорнобривцями