Помогите пожалуйста... Довжина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 25 дм. Ширина становить 60%

довжини, а висота – З0% ширини. Знайди його об'єм.

Ответы на вопрос

Отвечает Брайловский Виктор.

Ответ:

25*0,6= 15 дм

15*0,3=4,5дм

V=25*15*4,5=1687,5дм2

Пошаговое объяснение: