2. Знайди периметр прямокутника, довжина якого 8 см, а ширина - у 4 рази менша. Збільш довжину

прямокутника на см і зроби висно- вок щодо периметра цього прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Грибина Ульяна.

Пошаговое объяснение:

P=(a+b)×2=(8+8÷4)×2=20см

Збільшуємо на 1см довжину

P=(a+b)×2=(9+9÷4)×2=20.25см

При увеличении на 1см стороны прямоугольника, периметр увеличивается в 1.1раз