Площа поля 14 га. а довжина 2 км. Знайди периметр поля та запиши метрах


Ответы на вопрос

Отвечает Гнатів Юля.

Ответ:   Р=4140 м .

S=14 га=140000 м²=0,14 км²  ,  а=2 км

S=ab  ,  b=S/a=0,14/2=0,07 км

Р=2(a+b)=2*(2+0,07)=2*2,07=4,14 км = 4140 м

Отвечает Осадча Богдана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 га = 0,01 км²

14 га = 14 * 0,01 = 0,14 км²

1) 0,14 : 2 = 0,07 (км) - ширина

2) 2 * (2 + 0,07) = 2 * 2,07 = 4,14 (км) = 4140 (м) - периметр

Ответ: 4140 м