Першого тижня бригада заасфальтувала 8,2 км дороги, що на 2,7 км більше, ніж за другий тиждень, і

на 3,8 км менше, ніж за третій тиждень. Скільки кілометрів до- роги заасфальтувала бригада за три тижні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кочнева Оксана.

Ответ: 25,7км

Пошаговое объяснение:

Узнаем сколько километров дороги заасфальтировала бригада за вторую неделю: 8,2-2,7=5,5км

Узнаем сколько километров дороги заасфальтировала бригада за третью неделю: 8,2+3,8=12км

Узнаем сколько километров заасфальтировала бригада за три недели:

8,2+5,5+12=25,7км