Довжина прямокутника дорівнює 10,2 см, а ширина на 4 см менша за довжину, Знайдіть площу

прямокутника,​

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Максим.

Ответ:

10,2-4=6,2 см

S=a×b

S=10,2×6,2

S=63,24

Пошаговое объяснение:

(можете мені поставити кращий відповідь будь ласка)

Отвечает Балабаева Тамила.

Відповідь:

S=63.24 см^2

Покрокове пояснення:

a-довжина=10,2 см

b- ширина= 10,2-4=6,2 см

S=a*b=10.2*6.2=63.24 см^2