Банку з молоком наповнюють через трубочку за 10 хвилин,через дпугу за 5 хвилин,третю за 3 хвилини,

яку частину банки заповнюють усі три трубочки за одну хвилину спільно

Ответы на вопрос

Отвечает Васина Вероника.

Ответ:

\frac{19}{30}  частину банки

Пошаговое объяснение:

Нехай обьем банки позначимо за А, а час за який через всі при трубочки наповняють банку позчачимо через х, тоді можна скласти рівняння:

\frac{A}{10}+\frac{A}{5}+\frac{A}{3}=\frac{A}{x} \\\\\frac{1}{10}+\frac{1}{5}+\frac{1}{3}=\frac{1}{x} \\\\\frac{3+6+10}{30}=\frac{1}{x} \\\\\frac{19}{30}=\frac{1}{x} \\\\x = \frac{30}{19}

Якщо через три трубочки заповнюють банку за  \frac{30}{19}  хвилини, тоді всі три трубочки за 1 хвилину наповнили  \frac{19}{30}  частину банки