Обчислити звичайні дроби 2,2-5/12


Ответы на вопрос

Отвечает Вотчал Валерия.
2,2 - 5/12 = 11/5 - 5/12 = 132/60 - 25/60 = 107/60 = 1 47/60
Отвечает Артемьева Кира.
2,2-5/12=11/5-5/12=107/60
2,2 ми перетворили у звичайний дріб
11/5-5/12 шукаємо спільний знаменник