СРОЧНО ДАЮ 20 БАЛОВ Запиши звичайні дроби: а) три четвертих; б) поло- вина; в) чверть; г) одна

десята; д) двадцять дев'ять сотих. Заміни звичайні дроби десятковими. Заміни десяткові дроби відсотками.

Ответы на вопрос

Отвечает Глухова Катюша.

3/4; 1/2; 1/4; 1/10;


3/4=0,75

1/2=0,5

1/4=0,25

1/10=0,1

0,75=75%

0,5=50%

0,25=25%

0,1=10%

Покрокове пояснення: