Вопрос задан 25.01.2020 в 23:36.
Предмет Математика.
Спрашивает Алексеева Александра.
Для школи придбали за однаковою ціною 32 звичайні ручки та 12 гелевих.За звичайні ручки заплатили
на 60 грн.більше,ніж за гелеві.Скільки зплатили за звичайні ручки та за гелеві окремо?Ответы на вопрос
Отвечает Баскова Соня.
Нехай, х грн - ціна ручок, у грн - заплатили за гелеві ручки, тоді (у+60)грн - заплатили за звичайні.
Складаємо рівняння:
12*х = у
32*х = у+60
12х = у
32х = 12х+60
32х-12х = 60
20х = 60
х = 60/20
х = 3 (грн) - ціна за 1 ручку.
(тепер дізнаємось, скільки заплатили за звичайні та за гелеві ручки окремо)
1) 32*3 = 96 (грн) - заплатили за звичайні ручки.
2) 12*3 = 36 (грн) - заплатили за гелеві.
Відповідь: 96 грн заплатили за звичайні ручки та 36 грн заплатили за гелеві.
Отвечает Извекова Валерия.
1) 32 - 12 20 (грн) - різниця 2) 60: 20 = 3 (грн) - вартує одна ручка. 3) 32 * 3 = 96 (грн) - заплатили за прості ручки. 4) 12 * 3 = 26 (грн) - заплатили за гелівие ручки
Топ вопросов за вчера в категории Математика
Математика 4197
Математика 72
Математика 132
Математика 170
Математика 19
Математика 57
Математика 16
Последние заданные вопросы в категории Математика
Предметы
-
Математика
-
Литература
-
Алгебра
-
Русский язык
-
Геометрия
-
Английский язык
-
Химия
-
Физика
-
Биология
-
Другие предметы
-
История
-
Обществознание
-
Окружающий мир
-
География
-
Українська мова
-
Информатика
-
Українська література
-
Қазақ тiлi
-
Экономика
-
Музыка
-
Право
-
Беларуская мова
-
Французский язык
-
Немецкий язык
-
МХК
-
ОБЖ
-
Психология
-
Физкультура и спорт
-
Астрономия
-
Кыргыз тили
-
Оʻzbek tili
