Кіт Матроскін продав 42 л молока по 96 к. за літр і 16 кг сиру по 2 грн за кілограм Скільки грошей

отримав Матроскін за свій товар ?

Ответы на вопрос

Отвечает Криштоп Дмитрий.

Відповідь: 42*0,96=40,32

16*2=32

40,32+32=72грн 32коп

Покрокове пояснення:96 коп переведемо у гривні, буде 0,96 грн.