Кіт Матроскін продав 42 л молока по 96 к. за літра і 16 кг сиру по 2 грн за кілограм. Скільки

грошей отримав Матроскін за свій товар?

Ответы на вопрос

Отвечает Беков Абдурахман.

кот матроскин продал-42л. мол. по 96кг. литр

за 16кг-по 2грн за кг

1.42+96=138/л./-продал.

2.138-16=122кг-по 96кг.

3.122-2=120грн-за 16кг

Отвечает Назиркулова Рухшона.

Ответ:

72.32грн

Пошаговое объяснение:

перше множимо 42л на 96 к

потім 16 мкожимо на 2грн

потім додаємо все 40.32+32=72.32грн отримав кіт Матроскін