Учень придбав 8 альбомів по х грн. і ще 63 грн. у нього залишилось. Скласти вираз для обчислення

кількості грошей, які були в учня, та обчислити його значення при х=19.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кемалов Нуралы.

Відповідь:1)8 × 19 =152;

2)152 + 63 = 215 грн було у учня спочатку

Покрокове пояснення:

Отвечает Морозов Александр.

Ответ: 13

,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Пошаговое объяснение:Якщо а=24 , то 5*а=5*24=13