.учень придбав 6 наклейок по а коп.за наклейку і ще 89 коп.у нього залишилось склади буквений вираз

для обчислення кількості грошей х які були в учня та обчисли значення х якщо а=95

Ответы на вопрос

Отвечает Гармаш Стас.
6*а+89=х
х=6*95+89
х=570+89=659коп=6 руб 59коп