1.спростити вираз 37у+245-19у-186 2. учень придбав 9 зошитів по х грн. і ще 57 гривень у нього

залишилось. Скласти вираз для обчислення кількості грошей,які були в учня, та обчислити його значення при х=12​

Ответы на вопрос

Отвечает Чувакорзина Влада.
37y+245-19y-186=37y-19y=18y
245-186=59
Ответ:18у+59
Отвечает Страмков Слава.

Відповідь:

9•x+57

x=12

9•12+57

108+57

163 Відповідь: всього у учня було 163 гривні

Покрокове пояснення: