Учень придбав b книжок по 27 грн і ще 15 грн у нього залишилося. склади формулу для обчислення

кількості грошей х, які були в учня, та обчисли значення х, якщо b=6

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинский Дима.
X-(6*27)=15
x=156+15
x=161
161-(6*27)=15

Если что * означает помножить