Майстриня купила 7 мотків білих ниток, по 5 грв за моток, та 3 мотки чорних ниток, по 4 грв за

моток. Які нитки дорожчі? На скільки?

Ответы на вопрос

Отвечает Майская Злата.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1). 5 * 7 = 35 гр. - белые нитки

2). 4 * 3 = 12 гр. - черные нитки

3). 35 - 12 = 23 гр.

Ответ: белые нитки дороже черных ниток на 23 гр.

Отвечает Арсентьева Соня.

Ответ:

1. 5×7 = 35 гр. білі нитки

2. 4×3 = 12 гр. чорні нитки

35 – 12 = 23 гр.

Пошаговое объяснение: білі нитки дорожчі за чорні нитки на 23 гр.