У швейній майстерні 18 котушок сірих ниток, білих-на 26 котушок більше, ніж сірих, а чорних- на 37

більше, ніж білих.Скільки котушок чорних ниток.Потрібно написати умову і розвязання.

Ответы на вопрос

Отвечает Хусаинов Руслан.
1) 18+26=44 (к) - белых ниток
2) 44+37=81 (к) - черных ниток
Ответ: 81 к