у їдальню привезли 15 кг огірків і 10 кг Помідо- рів у ящиках, по 5 кг у кожному. Скільки всього

ящиків привезли? Розв'яжи задачу двома спосо- бами. 1-й спосіб: 2-й спосіб: Повідь: Відповідь:​

Ответы на вопрос

Отвечает Хупения Нино.

Відповідь:

5ящиків

Покрокове пояснення:

1-й спосіб

(15+10):5=5(ящ.)

2-й спосіб

1) 15:5=3 (ящ.) - з огірками;

2) 10:5=2(ящ.) - з помідорами;

3) 3+2=5(ящ.).