Розв'язати задачу. Маємо 10 ящиків. У деяких з них лежить по 10 ящиків меншого розміру, а в деяких

з менших ящиків лежить ще по 10 ящиків. Скільки всього ящиків, якщо заповнено всього 54 ящики? Срочно 50 балов пжажжжж​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмадуллин Руслан.

Ответ:

550 ящиків

Пошаговое объяснение:

Позначимо число заповнених великих ящиків через х, а число заповнених малих ящиків через у.
За умовою х + у = 54. Але число менших ящиків у 10 разів більше, ніж х, а число найменших ящиків у 10 разів більше, ніж у.
Отже , загальне число ящиків дорівнює:

10 + 10х + 10 у = 10•( 1 + х + у) = 10 •55 = 550.