2. Запиши кожне число як суму розрядних доданків. 566 = 770 = 408 = 333 = Дуже срочно треба!


Ответы на вопрос

Отвечает Хисамова Венера.

Ответ:

Вот

Пошаговое объяснение:

566 = 500 + 60 + 6

770 = 700 + 70

408 = 400 + 8

333 = 300 + 30 + 3