Запиши як суму розрядних доданків кожне з чисел 114 070,53 008,16 203,762 186


Ответы на вопрос

Отвечает Зейналов Руслан.
1)114=100+10+4
2)070=70
3)53=50+3
4)008=8
5)16=10+6
6)203=200+3
7)762=700+60+2
8)186=180+6