До їдальні завезли 3 ящика цукерок вагою по 5 кг 324г у кожному і 4 ящика печива по 4кг220г. Чого

більше привезли до їдальні цукерок чи печива і на скільки більше?

Ответы на вопрос

Отвечает Шульцева Ульяна.

Ответ:

на 908г печива больше

Пошаговое объяснение:

5324г×3=15972г=15кг 972г цукерок

4220г×4=16880г=16кг 880г печива

16880-15972=908г