за 6кг печива заплатилм стільки ,скільки за 4кг цукерок.1кг цукерок коштує на12грн.більше,ніж 1кг

печива.Яка ціна печива і ціна цукерок

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Сергей.

Ответ:

24; 36

Пошаговое объяснение:

x - цена 1 кг печенья, грн.

y - цена 1 кг конфет, руб.

Система уравнений:

6x-4y=0

y-x=12

1) y-x=12

y=12+x

2) 6x-4y=0

6x-4(12+x)=0

6x-48-4x=0

2z=48

x=48/2

x=24 грн - цена 1 кг печенья.

3) y-24=12

y=12+24

y=36 грн - цена 1 кг конфет.