На двох полицях - 39 книжок. Якщо з першої полиці переставити на другу 4 книжки, то на першій

полиці книжок стане у 2 рази більше, ніж на другій. Скільки книжок на кожній полиці? можна будь ласка з коротким записом на рівнянням

Ответы на вопрос

Отвечает Левченкова Ксения.

Ответ:

уравнение и ответ на фотографии


Отвечает Буховец Мирослава.

Ответ:

На двох - 39 кн

Переставити др - 4 кн

Книжок стане - ?,но на 2 раза больше.

1) x + 2x = 39

x(1+2)=39

x=39:3

x=13(кн)

2)13*2=26 - на другой полици.

Ответ:13книжок на кожний полиции.