За три дні зібрали 6000 кг Херсонських кавунів. За перший день 9/24  кавунів , у другий день

2/3 цієї маси. Скільки зібрали кілограм кавунів за третій день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Флорова Елизавета.

Ответ:2250кг

Пошаговое объяснение:

1)6000/24*9=6000/24=250 .   250*9=2250(кг)-1 дннь

2)2250/3*2=2250/3=750.    750*2=1500(кг)-2 день

3)6000-(2250+1500)=2250(кг)-3 день

Відповідь 2250 зібрали кілограм кавунів за третій день