Коко будить: 4-4=? Мни не жить ОчЕЕЕЕЕЕНЬ нужнооооДою 16 баллов​


Ответы на вопрос

Отвечает Жумабеков Ерасыл.

Відповідь:4-4=0

Покрокове пояснення: якщо 4 відняти 4 буде 0 тому що однакові числа при віднімані дають 0 наприклад 7-7=0 9-9=0 і так далі

Отвечает Аникин Лёха.

Ответ:

дико извиняюсь

4-4=0