6. Тіктөртбұрыштың периметрі - 20 см, ал ұзындығы - 6 см. 1 төртбұрыштын енiн тап. P BC = бал Tay

AB В ? CM A 6 см C D b=P:2-a​

Ответы на вопрос

Отвечает Сепик Діана.

Ответ:

Р=2×(а+b)

b=P:2-a

b=20:2-6

b=4

P=2×(6+4)=20