4. Есептерді шығар. а) Ең ірі қолтырауынның ұзындығы 7 метр, бұл теңіз пілінеқарағанда 1 метрге

ұзын. Ал көк киттің ұзындығы теңіз пілінеқарағанда 5 есе ұзын. Көк киттің ұзындығы неше метр?ә) Түлкінің құйрығының ұзындығы 38 см, бұл жолбарыстыңқұйрығының ұзындығына қарағанда 42 см-ге қысқа. Ал арыс-танның құйрығының ұзындығы жолбарыстың құйрығыныңұзындығына қарағанда 15 см-ге кем. Арыстанның құйрығыныңұзындығы қандай?​ПОМОГИТЕ

Ответы на вопрос

Отвечает Григорьева Дарья.

Ответ:7-1=6 6*5=30 Кок киттин узындыгы 30 метр

38+42=80 80-15=65 арыстаннын куйрыгы 65см

Пошаговое объяснение: