Тіктөртбұрыштың периметрі - 20 см, ал ұзындығы - 6 см. Тіктөртбұрыштың енін тап.


Ответы на вопрос

Отвечает Хисматуллина Зиля.

Ответ:4


Пошаговое объяснение:

Р=2(а+б)

Р=20

а=6

2 (6+б)=20

12+2б=20

2б=20-12

2б=8

б=4