Розвяжіть рівняння 12/7a + 1 = 4/5


Ответы на вопрос

Отвечает Бобіта Владислав.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

12/7a + 1 = 4/5
Спільний множник 35, перемножуємо кожне число
12/7а*35+1*35=4/5*35
Скорочуємо та множимо, виходить-
60а+35=28
Переносимо 35 за дорівнює-
60а=28-35
І віднімаємо
60а=-7
Ділимо і виходить що а=-7/60