Задача : Визнач периметр трикутника, у якого одна зі сторін має довжину 7 см, друга сторона на 1

см довша за першу, а третя в 2 рази коротша за другу.

Ответы на вопрос

Отвечает Кухто Мария.

Ответ:

19 см

Пошаговое объяснение:

7 + (7 + 1) + (7 + 1) : 2 = 7 + 8 + 4 = 19 см

Отвечает Новак Катя.

Ответ:

21 см

Пошаговое объяснение:7+1 це 8(

Потім 8-2= 3 сторона. 7+8+6 периметр