Перша сторона трикутника дорівнює 22см, друга сторона у 2 рази довша за першу, а третя на 2 см

коротша від другої. Знайдіть периметр цього трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Депутат Снежана.

1)22*2=44см
2)44-2=42см
22+44+42=108см

Отвечает Прутьян София.

1)22*2=44см 2)44-2=42см 22+44+42=108см