Одна із сторін трикутника дорівнює 10 см, друга у два рази коротша, а третя на 2 см довша за першу.

Знайдіть периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Сыскова Анастасия.

Відповідь:

1-10см Р-10+5+12=

2-5см =27см

3-12см

Покрокове пояснення:

Отвечает Спиридонова Анна.
1. 10:2=5 см (2 сторона)
2. 10+2=12 см (3 сторона)
P= a+b+c
3. 10+5+12=27 см перимеьр