Знайдіть найбільший спільний дільник чисел 15 і 30.


Ответы на вопрос

Отвечает Олофинская Вика.

Відповідь: 15

Покрокове пояснення:

Як знайти найбільший спільний дільник для 15 і 30

Розкладемо на прості множники 15:

15 = 3 ×5

Розкладемо на прості множники 30:

30 = 2 × 3 × 5

Виберемо однакові прості множники в обох числах.

3, 5

Знаходимо добуток однакових простих множників і записуємо відповідь

НСД (15, 30) = 3 × 5 = 15