Помогите поже!!! Одна із сторін трикутника дорівнює 20 см,друга- у 2 рази довша за першу,а третя-

на 8 см коротша від другої.Знайди периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Паша.
 a = 20 - перша сторона
 b = 2 * a = 2 * 20 = 40 - друга сторона
 c = b - 8 = 40 - 8 = 32 - третя сторона
 p = a + b + c = 20 + 40 + 32 = 92 - периметр трикутника