Допоможіть будь ласка через кінці відрізка АВ його середину М проведені паралельні прямі, які

перетинають площину а в точках А1 В1 М1. Знайти довжину відрізка ММ1 якшо відрізок АВ перетинає площу і АА1=5см ВВ1=7

Ответы на вопрос

Отвечает Амирсеит Данияр.

Ответ:

.

1. Ми знаємо, що АА1 = 5 см і ВВ1 = 7 см.

2. Також ми знаємо, що MM1 - це середній перпендикуляр до відрізка АВ, який проходить через середину відрізка АВ, тобто через точку М.

Завданням є знайти довжину відрізка ММ1. Для цього ми можемо скористатися теоремою Піфагора для трикутника МАМ1:

MM1^2 = МА^2 + АА1^2.

Ми знаємо, що АА1 = 5 см, а МА - половина довжини відрізка АВ, тобто МА = (1/2) * (АВ).

Ми також можемо визначити довжину АВ, використовуючи теорему Піфагора для трикутника АА1В1:

АВ^2 = АА1^2 + ВВ1^2.

АВ^2 = 5^2 + 7^2 = 25 + 49 = 74.

Отже, АВ = √74 см.

Тепер, знаючи довжину АВ, ми можемо визначити МА:

МА = (1/2) * АВ = (1/2) * √74 см.

Тепер ми можемо підставити це значення в нашу першу формулу для MM1:

MM1^2 = МА^2 + АА1^2 = ((1/2) * √74)^2 + 5^2 = (1/4) * 74 + 25 = 18.5 + 25 = 43.5.

Отже, MM1 = √43.5 см.

Отже, довжина відрізка ММ1 дорівнює √43.5 см.