Знайдіть площу сектора круга радіуса 10 см, якщо відповідний йому центральний кут дорівнює 36°.​


Ответы на вопрос

Отвечает Ветер Елизавета.

Відповідь:

S=ПиR^2/360*угол

S=ПиR^2*36/360=ПиR^2/10=3,14*10^2/10=3,14*20/10=6,24(см^2)

Пояснення: