Знайдіть площу трикутника якщо висота 9 см, а сторона до якої проведено висоту 14 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Баимов Данил.

Ответ:

63 см2

Объяснение:

S (трикутника) = 1/2*a*h

S = 0,5*9*14=63 см2