Знайдіть радіус кола вписаного в правильний трикутник площею 5√3


Ответы на вопрос

Отвечает Постол Альона.

Ответ:

Площа рівносторонього трикутника обчислюється за формулою

S=(а²√3)/4 з неї можемо знайти сторону трикутника:

5√3=(а²√3)/4       а=2√5 (см)

Радіус вписаного кола в правильний трикутник обчислюється за формулою:

R=(a√3)/6

R=(2√5*√3)/6=√15/3 (см)

Объяснение: