З міста А до міста В відстань між якими 360 км, одночасно виїхали два автомобілі. швидкість одного

з них була на 10 км/год. більшою за швидкість другого, і тому він прибув до пункта призначення на 1/2(дріб) год раніше. Знайдіть швидкість кожного автомобіля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Нуралы Нурсая.

Ответ:

80 км/ч

Объяснение:

х- скорость автомобиля, который двигался

медленнее, км/ч. 360/x=360/(x+10) +30/60

360(x+10)-360x=(x(x+10))/2

1x2

720(x+10-x)=x2+10x

подходит по смыслу задачи.

x²+10x-7200=0; D=100+28800=28900 x1=(-10-170)/2=-180/2=-90 - этот корень не 具

x2(-10+170)/2=160/2=80 км/ч - скорость автомобиля, который двигался медленнее.