Дано вектори c-2;7 і d6;5. Укажіть координати вектора m, якщо m=c+d. А. -8;2. Б. 4;2 В. 4;12. Г.

-8;12. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Троицкая Маша.

Дано вектори c(-2;7) і d(6;5). Укажіть координати вектора m, якщо m=c+d.

А.( -8;2). Б. (4;2) В.( 4;12).

Г. (-8;12).

m(-2+6; 7+5)=m(4;12)

B.