У трикутнику ABC відомо, що кут С=90º, АС=4√5 см, AB=12 см. Чому дорівнює cosA?​


Ответы на вопрос

Отвечает Дерив Сергей.

Ответ:

Cos A= AC/AB=4√5/12=√5/3