Основи трапеції дорівнюють 10 м і 14 м, а висота дорівнює 6 м. Обчисли площу трапеції.


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Миша.

Ответ:

72 м²

Объяснение:

по формуле:

S =  \frac{a + b}{2}  \times h

где а, b — основания трапеции, h — высота трапеции:

S =  \frac{10 + 14}{2}  \times 6 = 24 \times 3 = (20 + 4) \times 3 = 20 \times 3 + 4 \times 3 = 60 + 12 = 72