Паралельне перенесення задано формулами х'=х+1; у'=у-3. В яку точку при цьому паралельному

перенесенні переходить точка ,D(0;-2) У відповідь запишіть суму координат точки,яка є образом точки D 50Б

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова София.

х'=х+1; у'=у-3

D(0;-2)

x'=0+1=1

y'=-2-3=-5

D'(1;-5)

1+(-5)=-4

-4